HAKKIMIZDA

Volkan Elektrik
Ailesine Hoşgeldiniz

Volkan ELEKTRİK 1999 yılında en yeni ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla kuruldu.

Volkan ELEKTRİK’in ilk prensipleri arasında siz değerli müşterilerimizle sürekli dialog içinde olarak kaliteli ve çağdaş hizmeti sunmaktır.

Volkan ELEKTRİK müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul eder ve her zaman müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde olmasını sağlar.

VOLKAN ELEKTRİK , Sektördeki talep ve beklentileri sektör tecrübesi ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte ;dinamik ,yenilikçi,gelişimci,bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli müşteri vizyonunu geliştirmeye çalışmaktadır. Kalitede süreklilik,Uygun fiyat,karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve değerlerimizdir.

VOLKAN ELEKTRİK

Misyon & Vizyon

Elektrik ve aydınlatma sektöründe zorlu rekabet koşulları ve bilinç düzeyi gün geçtikçe yükselen müşterilerin değişen istek ve beklentileri,gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
VOLKAN ELEKTRİK , Sektördeki talep ve beklentileri sektör tecrübesi ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte ;dinamik ,yenilikçi,gelişimci,bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli müşteri vizyonunu geliştirmeye çalışmaktadır.
Kalitede süreklilik,Uygun fiyat,karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve değerlerimizdir.

null

Güvenilir Hizmet

Ürünlerinizi Volkan Elektrik Güvencesiyle Sizlere Ulaştırıyoruz.

null

Kaliteli Ürünler

Sizlere En Kaliteli Ürünleri Sunuyoruz.

null

Uygun Bütçe

Her Bütçeye Uygun Ürünlerle Hizmet Vermekteyiz.

null

Güvenilir Hizmet

Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın!